Системы отопления, водоснабжения, насосы, запорная арматура.
тел.: 044 229 38 61 факс: 044 455 78 85 063 983 33 89, 067 398 68 66 ул. Академика Крымского, 4а офис 403 hi@heating.kiev.ua
вернуться назад

Акумуляційні (буферні) баки — вигідна інвестиція у майбутнє

26 Июнь 2014

Події останніх місяців відчутно вплинули на всі сфери життя українського соціуму. Враховуючи амбівалентне становище економічного та енергетичного ринків сьогодення, зменшення природних запасів палива та значного зростання вартості енергоносіїв, необхідним є нове та прогностичне бачення енергетичного забезпечення Вашої оселі.
Нові способи отримання теплової енергії вимагають застосування пристроїв для акумуляції та нагромадження тепла. Важливим елементом в цьому є акумуляційні баки. Через розділення отримання енергії та її споживання, можна оптимально та безпечно експлуатувати опалювальні твердопаливні котли, сонячні радіатори, електрокотли (через застосування багатотарифних лічильників), теплові насоси та інше.

599db122966a
Акумуляційні баки зберігають та передають надмірну кількість тепла отриманого з різних джерел тепла непостійної дії, а саме: твердопаливних котлів, сонячних радіаторів, електрокотлів, які використовуються в нічний час, теплових насосів та інше. Акумуляційні або буферні баки забезпечують безпечну роботу опалювальних систем шляхом нагромадження або віддачі тепла, що утворюється в результаті невідповідності кількості отримуваної теплової енергії від джерела тепла до споживання, системи опалення.
Акумуляційні ємності від українського виробника «Bakilux» - це винятковий дует якості та ціни виробів, адаптований до потреб вітчизняних споживачів.

Призначення теплоакумулятора (буферного бака):

1. Для ефективної роботи котлів на тверде паливо.
— завантаження твердопаливного котла проводиться в зручний час та меншу кількість раз, так як буферна ємність накопичує тепло і роздає його при потребі системи.
— котел експлуатується на оптимальній потужності при повному згорянні палива, а буферна ємність акумулює тепло для подальшого використання, як наслідок високий ККД та економічність (паливо не тліє — віддає максимум тепла), майже відсутні залишки палива в камері згорання.
— збільшується довговічність котла, так як при високій температурі горіння сажа не осідає на стінки його камери згорання, також це підвищує його екологічність.
— посилюється безпека експлуатації твердопаливного котла, надлишок тепла акумулюється в буферній ємності, що запобігає його перегріву, наявна постійна циркуляція води, навіть при закритих термостатичних клапанах на приладах опалення.
2. Теплоакумулятор накопичує теплову енергію від сонячних батарей для використання в будь-яку пору доби та робить неможливим їх перегрів (при правильному розрахунку обєму буферної ємності).
3. Буферний бак дає можливість ефективного використання декількох джерел тепла (газовий котел, котел на тверде паливо, сонячні батареї, камін з водяною сорочкою, тепловий насос) та синхронізувати їх роботу.
4. Приготування гарячої води у внутрішньому резервуарі виготовленому із нержавіючої хромо-нікелевої сталі.

Акумулюючий бак та змієвик виготовлені з чорної сталі. Внутрішній резервуар виготовлений із нержавіючої хромо-нікелевої сталі. Ізоляція виконана з мякого пінополіуритану товщиною 100мм. Обшивка виготовлена з штучної шкіри (дерматину). Всі вихідні патрубки мають внутрішню різьбу.

30018169_w640_h640_dsc02836вернуться назад